Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız uygun fiyata yüksek kalite stratejisinin yanı sıra ürün ve servis garanti hizmetini de vermektedir.

Acs Pergola, 2005 yılında İstanbul’da sektöre girişini yapmış, 2012 yılında sektöründe de yerini almıştır.Her geçen gün genişleyen pazar ağında konumunu zirveye çıkarmak adına özenle yaptığı inovasyon çalışmaları ile sektörde ilerlerken proje odaklı çalışmaları ile birçok başarılı işe imza atmıştır. 

Sektöründe öncü olan Acs Pergola ileri teknolojiyi takip etmekte ve uygulamaktadır. 1500 m² kapalı ve açık alanda faaliyet gösteren Acs Pergola alanında uzman ekibiyle yurt içi ve yurt dışında kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunumunu ilke edinmiştir. 

Profesyonel yönetim kadrosu, dinamik pazarlama birimi, satış öncesi ve sonrası destek ekibi ve alanında uzman teknik ekibi ile birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yüksek marka imajı, kurumsal kimliği, güçlü şirket profili, stratejik pazarlama tekniği ve gelişmiş satış ağı ile ihracatta önemli adımlar atmış ve her geçen gün büyüyen bir pazar payına sahip olmuştur. İhracattaki başarısı başta İstanbul olmak üzere Türkiye ekonomisine olumlu yönde katkı sağlamaktadır. İhracat ağımızın bir kısmı; Amerika, Almanya başlıca olmak üzere tüm Avrupa kıtasına olup sürekli genişlemektedir. 
Acs Pergola, yüksek kaliteli hizmet anlayışını ileri teknoloji ile harmanlayarak müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürünler üretmektedir.

Ürünlerinin imalatında kullanacağı malzeme seçimini büyük titizlikle yapmakta olup, malzemelerinin büyük bir kısmı yüksek kaliteli malzemeleri kalan kısmı ise yine yüksek kaliteli yerli malzemelerden oluşmaktadır. Güvenilirliği prensip alan Acs Pergola, uygun fiyata yüksek kalite stratejisinin yanı sıra ürün ve servis garanti hizmetini de vermektedir.